Huzur Hurdacılık

Huzur Hurdacılık, Kayseri'de hurdacılık ve geridönüşüm faaliyeti yürüten firmamızın kurumsal bilgileri kuruluş yapısı Kayseri Hurdacılar Talas Hacılar Kocasinan Melikgazi İncesu Yahyalı ve Develi ilçelerinde hurda satmak için hemen firmamızı arayınız.

Kayseri Hurdacı

HUZUR HURDACILIK

Firmamıza ait Kurumsal Bilgiler ve Kuruluş Yapısı

Kayseri'de hurdacılık ve geridönüşüm faaaliyeti yürüten firmamıza ait Kurumsal Bilgiler ile Kuruluş Yapısı bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Huzur Hurdacılık

Kurumsal Bilgilerimiz

Her şeyden önce, Firmamız Huzur Hurdacılık, geridönüşüm sektörünün vazgeçilmez en önemli unsuru olan hurdacılık mesleğini Kayseri ve civar illerde icra etmek üzere "Muhtalip ÖZTÜRK" tarafından Kayseri Kocasinan ilçesinde kurulmuştur.

Bununla birlikte, firmamız, kurulduğu günden bu yana, doğruluk, dürüstlük, meslek etik ilkelerine saygılı, ayrıca müşteri memnuniyetine büyük önem veren ve bu hususta standart hizmet duruşunu benimseyen kurumsal bir firmadır.

Bu yüzden firmamız, bir yandan geridönüşüm gibi kutsal bir mesleği icra ederken diğer yandan da karşılıklı kazanım prensibi ile kazanırken müşterilerinede kazandıran bir geridönüşüm firmasıdır.

Huzur Hurdacılık

Bu gün başta Kayseri Merkez Talas, Kocasinan, Melikgazi, Hacılar ve İncesu ilçesi ile Develi ve Yahyalı ilçeleri olmak üzere, Kayseri'ye bağlı tüm ilçe, mahalle ve köylerden her çeşit demir, bakır, alüminyum, çinko, krom paslanmaz, sarı pirinç, kablo ve akü hurdası ile beyaz eşya hurdasını kişi, kurum ve kuruluşlardan satın alarak geridönüşümlerine aracılık etmektedir.

Bununla birlikte Uzun yıllardır Kayseri'de hurda geridönüşüm sektöründe faaliyet yürüten firmamız Huzur Hurdacılık, kurulduğu günden bu yana, para kazanma hırsından ziyade kurumsal kimliği, müşteri memnuniyetine verdiği önemi ile ayrıca dürüst ve prensipli çalışmayı ilke edinmiştir.

Huzur Hurdacılık

Bu doğrultuda, Kayseri'de hurdacılık ve geridönüşüm faaliyeti yürüten firmamızın en önemli görevlerinden biride hurda satışını kolaylaştırarak tüketicilerin geri dönüşüme daha fazla katkıda bulunmalarını sağlamaktır.

Ayrıca, yeraltında bulunan doğal kaynaklarımızın uzun vadede ve verimli şekilde kullanabilmesi için, atık israfına son verilmesi, hurdaların çöpe atılmaması gerektiğini düşünen firmamız, bu noktada da hurdacılık sektöründe aralıksız bilinçlendirme çalışmalarına devam etmektedir.

Bundan dolayı firmamız, geri dönüşüm ile daha temiz bir çevre ve daha yaşanabilir bir dünya amaçlanmaktadır. Bu yüzden geridönüşüm, bizden sonra gelecek nesiller için asla es geçilmemesi gereken bir önem taşımaktadır.

Sonuç olarak, hurdacılık ve geridönüşüm mesleğini dürüst ve ilkeli bir şekilde icra eden firmamız, müşterilerinden aldığı destek ile çalışmalarına ilk günkü şevk, azim ve gayretiyle devam etmektedir.
Hurdaların Keşfi

Kayseri Hurdacı

Kayseri Hurdacı

Sonuç olarak, Kayseri'de ve çevre iller genelinde hurdacılık ve geridönüşüm faaliyeti yürüten firmamız Huzur Hurdacılık ile satın aldığımız hurdalar ve sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi ile keşif talepleriniz için bizimle iletişime geçiniz.